Yat Kiralama

Demcar olarak sizlere araç kiralama hizmetinin yanı sıra yat kiralama hizmeti de sunmaktayız. Kurumsal davetler, kına, düğün, nişan, doğum günü, sünnet, akşam turları, tatil turları, ada turları ve yüzme turları gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli bir hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Farklı kapasitede yat modellerinin dahil olduğu filomuz sayesinde; dilediğiniz miktarda misafir ağırlayabilir ayrıca ikramlı seçeneklerimizle davetlerinizi daha eğlenceli bir hale de getirebilirsiniz.

Yat kiralama hizmetimize ayrıca kaptan temini hizmetimiz de dahildir. Yatı kiraladığınız zaman sizler için kaptan da ayarlamakta, seyahatlerinizi daha güvenilir bir biçimde geçirmenizi de sağlamaktayız. Yat kiralama hizmetimiz altında sizlere şu başlıkları sunuyoruz:

Parti: Yat kiralayarak parti düzenlemek isteyen herkese, en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Birçok yat modelimiz arasından dilediğinizi seçerek, partilerinizi burada organize etme imkanınız bulunuyor.

Yemek ve özel davetler: Kurumsal yemek ve kurumsal davetler için yatlar en şık ve imaj yükselten araçlardan birisi. Eğer yemeğe davet ettiğiniz herkesi etkilemek istiyorsanız, yat kiralama hizmetlerimizden mutlaka yararlanmalısınız.

Ada gezi ve turlar: Geniş bir arkadaş grubunuz varsa ve turlarda baş başa kalmak istiyorsanız, bir yat kiralayarak tura çıkabilirsiniz.

YAT KİRALAMA HİZMETİ İLE İHTİYAÇLARINIZI GİDERİN

Yat kiralama hizmetlerimizin bir kısmına planlanmış seyir rotaları da dahildir. Bu sayede seyahatiniz daha keyifli ve rahat bir hale dönüşür. Bunun yanı sıra popüler destinasyonlara da yat ile tur hizmeti sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek yat kiralama hizmetlerimiz hakkında görüşmek olacak.