Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal araç kiralama, araç filosu olmayan büyük firmaların araç eksiğini gidermeye yarayan önemli bir hizmet olarak ön plana çıkmaktadır. Bizler de Demcar olarak sizlere araç kiralama hizmetini uygun fiyatlarla güvenilir bir biçimde sunmaktayız.

Günümüzde araba ile seyahat, ulaşımı zor yerlere gitmek konusunda herkese avantaj sağlamaktadır. Kurumsal firmalar için bu hizmet özellikle çok önemlidir. Çünkü kaliteli ve şık araçlar, firmanın imajını da daha çekici bir hale getirir. Öte yandan araç kiralama, bir filo oluşturmaktan çok daha zahmetsiz ve masrafsızdır. Bu nedenle özellikle de orta ölçekli firmalara kurumsal araç kiralama hizmeti kullanımı önerilmektedir. Bizler de Demcar olarak sizlere bu hizmeti sunuyoruz.

Peki kurumsal araç kiralamanın şirketlere olan avantajları nelerdir?

  • Araç kiralamanın en büyük avantajlarından birisi araç arızalandığı zaman yedek bir araçla günü kurtarmaktır.
  • Araç kiralama sayesinde, şirketin araçlar konusundaki masrafı da ciddi anlamda düşer. Örneğin araçların bakımlarını ve tamiratlarını yapmaktan şirket sorumlu olmaz. Bu nedenle de bütçe zarar görmez.
  • Araç kiralama sayesinde araçlar sadece mecburi durumlarda kullanılır. Bu da yakıt giderlerinin azalması demektir.
  • Kiralama ücreti şirket gideri olarak gösterildiği zaman yüzde 20 vergi indiriminden de yararlanmak mümkündür.

GÜVENİLİR HİZMET

Demcar olarak kurulduğumuz günden bu zamana sizlere kurumsal araç kiralama konusunda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Yıllık bakımları yapılan ve her bütçeye uygun bir araba çeşidi bulunan zengin filomuz sayesinde de kurumsal ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyoruz.