Filo Araç Kiralama

Filo araç kiralama, belirli bir süre boyunca aylık ödeme ve kilometre baz alınarak, şirketin ihtiyacı olan araç hizmetini gidermeyi sağlamaktadır. Araç kullanımını şirketler için oldukça avantajlı bir hale getiren filo araç kiralama, özellikle orta ve büyük ölçekli firmaların lojistik ihtiyaçlarına ciddi anlamda katkılarda bulunmaktadır.

Günümüzde küçük ya da büyük tüm işletmelerin lojistik, pazarlama ve satış gibi tüm alanlarda araçlara ihtiyacı bardır. Bu araçları satın alarak bir filo kurmak maddi hususlarda ciddi anlamda sıkıntılar doğurabilir. Bu nedenle araçların kiralanması daha uygun bir yöntemdir. Filo araç kiralama hizmeti, 12 aydan 48 aya kadar faydalanabilecek şekillerde planlanmaktadır. Bu hizmeti kullanan şirketler, kiralama süresi boyunca yedek araç hizmeti, lastik değişimleri, yıllık bakımlar, hasar giderme, sigorta ve kargo masraflarından muaf olmaktadır.

DEMCAR FİLO KİRALAMA

Kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizlere sunduğumuz hizmetler sayesinde sektörde adımızı duyurduk. Her marka ve modelden araçların oluşturduğu geniş filomuz ile sizlere güvenilir ve kaliteli araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Peki bu hizmeti sunarken sizlere hangi noktalarda destek veriyoruz?

İhtiyacınıza göre paketler: Hangi sektörde bulunduğunuz, iş modeliniz, beklenti ve önceliklerinize göre en uygun paketi sizlere sunuyoruz. Bu analizler sonrasında verimliliğinizi ve karlılığınızı arttıracak bir hizmeti bizden almış oluyorsunuz.

Hızlı teslim: Tüm ürün paketlerimiz içerisinden sizlere uygun olanı seçtikten sonra, araçlarınızı sözleşmeden hemen sonra hızlı bir biçimde size teslim ediyoruz.

Filo yönetimi desteği: Araçları size teslim ettikten sonra etkin filo yönetimi desteğini de sunuyoruz. Bu sayede içiniz rahat bir biçimde araçları kullanabiliyorsunuz.