Sabiha Gökçen Rent a Car

Sabiha Gökçen Rent a Car


Demcar Oto Kiralama olarak Sabiha Gökçen Havaalanı ilk açıldığından bu yana gerek havaalanı çevresi ve gerekse İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çoğu bölgesinde oto kiralama rent a car hizmeti veriyoruz. Yurtiçi ve yurtdışından gelen değerli misafirlerimize güvenle araç kiralama rahatlığını yaşatmak için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.

Alanında deneyimli kadromuz ile gün geçtikçe sektörde büyüme sağlayarak siz değerli müşterilerimize oto kiralamada daha iyi imkanlar sağlıyoruz. Güler yüzlü çalışanlarımız; güvenilir, konforlu, ekonomik, lüks araç filomuzla 7/24 sizler için çalışıyoruz.

Uygun fiyatlar, taksit imkanları, kolay ödeme avantajları ile siz müşterilerimize oto kiralama rent a car hizmetini daha uygun ve rahat bir şekilde veriyoruz.

Demcar Oto Kiralama ile ön ödemesiz rezervasyon yaptırabilir ve ofisimizden aracınızı alırken ödeme yapabilirsiniz. Rezervasyon iptali durumunda ise ofisimizi telefonla aramanız yeterli olacaktır.

Demcar Oto Kiralama ile güvenle, konforla ve kolay ödeme avantajlarıyla oto kiralama ve seyahat etmenin keyfini çıkarın !

21. yüzyılın gerektirdiklerinden bir tanesi de ulaşım alanındaki avantajları ve teknolojiyi kullanabilmektir. Firmamız tarafından sağlanan Sabiha gökçen rent a car hizmeti sayesinde çağın gerektirdiklerini yerine getirerek, çağı yakalayacaksınız. İş ya da başka amaçlarla farklı bölgelere yaptığınız ziyaretlerinizde 2006 yılından beri 9 yıldır yanınızdayız. Sağladığımız kaliteli hizmetten memnun kalacaksınız.

Firmamızın sahip olduğu dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde, yıllardır sektörde bulunuşumuz gerekli tecrübenin sağlanmasına imkan vermiştir. Bizimle çalıştığınızda farkı siz de göreceksiniz. Kar elde etme amacı firmamız bakımından ikinci plandadır. Öncelikli olan ise, müşteri memnuniyetidir. Önemli bir anlaşma olan araç kiralama anlaşmasını, kurumsal ve alanında uzman kişilerden meydana gelen firmamızla yapmanız sizin için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

İstanbul oldukça gelişmiş bir şehirdir ve bundan dolayı iş ya da eğlence amaçlı oraya giden birçok insan vardır. Bunun için de bir araca ihtiyaç vardır. Belirli bir süre ve belirli ücret karşılığında araç kiralayabileceğiniz Sabiha Gökçen rent a car hizmetinizdedir.

İstanbul’a yetiştiğiniz andan itibaren araç hizmetinizde olacaktır. Online rezervasyon olanakları ile kolaylıkla aracınızı kiralayabilir ve eğer ki fikrinizde bir değişiklik olur ise telefon ile iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Araç kiralamada en büyük kolaylık için ve sizlerin memnuniyeti için hizmetinizdeyiz. Bundan dolayı bizi tercih etmenizi önererek gönül rahatlığıyla aracınızı kiralayabileceğinizi söyleyebiliriz.

Sabiha Gökçen Havalimanından rezervasyon yapmak için soldaki rezervasyon formunu doldurmanız yeterlidir.