Sabiha Gökçen'de Araç Kiralama

Sabiha Gökçen'de Araç Kiralama

Demcar Oto Kiralama olarak alanında hızla gelişim göstererek her gün ileriyi hedefliyoruz. Geniş araç filomuz, konforlu araçlarımız, alanında uzman güler yüzlü kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ve artık sizlere internet üzerinden online şekilde ön rezervasyon hizmeti veriyoruz. Kiralayacağınız aracı önceden seçip rezervasyon işlemini yapabilir ve sonradan şubelerimizi ziyaret ederek araçları teslim alabilirsiniz.

Eğer siz de rezervasyon yaptırmak istiyorsanız öncelikle kiralama istediğiniz aracı “Araçlarımız” kısmından seçerek “Müşteri Bilgileri” formu doldurmanız gerekiyor.

Bu formdaki bilgileri öncelikle sizlerin güvenliği ve işlemlerinizin kolaylığı için alıyoruz. Kimlik bilgileriniz de resmi işlemlerde kullanılmak üzere yasal gereklilik olarak alınmaktadır.

Demcar Oto Kiralama ile sizler de oto kiralamada farkı yaşayabilirsiniz. Online rezervasyon; şube ve havalimanından araç teslimi imkânı sunan Demcar Oto Kiralama uygun fiyat avantajları ve ödeme kolaylıklarıyla sizleri araç kiralamaya çağırıyor.

İşyerinizden, evden, yoldan; bulunduğunuz her yerden web sitemize girerek kiralamak istediğiniz aracı seçip online ön rezervasyon işlemini yapabilirsiniz. Aldığımız bilgiler sizlerin güvenliği için olup işlemler sonrasında kimseyle paylaşılmamaktadır. Güvenliğiniz ve memnuniyetiniz bizler için her şeyden önemlidir.

Demcar Oto Kiralama ile siz değerli müşterilerimiz hemen şimdi rezervasyon işlemini yapabilirsiniz.