Tuzla Rent A Car

Demcar olarak İstanbul Tuzla mevkiinde sizlere araba kiralama hizmeti sunuyoruz. En yeni ve en kaliteli araç modellerini barındırdığımız filomuz sayesinde sizlere eşsiz bir deneyim sunma imkanı da elde ediyoruz. Firma olarak en önemli önceliklerimizden birisi, hazırladığımız her araç kiralama paketini müşterimizin tam ihtiyacına göre ayarlamaktır. Deneyiminizi artırabilmeniz için her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve tatilinizden veya iş seyahatinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çeşitli seçenekler sunuyoruz. Sabit pazar araştırmamız, kiralık aracınız için istenen varış noktasında en iyi fiyatları da sizler için sağlar. Opsiyon fiyatları ve ücretler de size sunduğumuz tüm fiyatlara dahil edildiğinden, Demcar Otomobil Kiralama ile masa başında hiçbir sürpriz yaşamazsınız! İstediğiniz yere kiralama koşulları hakkında herhangi bir sorun çıkmadığı sürece oto kiralama yöntemi ile gidebilirsiniz.

Firma olarak;

Temiz ve gezmeye hazır yeni ve son model arabaları sizlere sunuyoruz.

Türkiye’deki en yeni ve en çeşitli filolardan birine sahibiz.

Geldiğinizde arabanız anında hazır oluyor. Yani size bir araç sözü verdiğimizde, buraya geldiğinizde arabamız sizin için bekliyor olacak. Bu nedenle kesinlikle vakit de kaybetmeyeceksiniz.

ARABA KİRALAMANIN AVANTAJLARI

Araba kiralama olgusu insanlara birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar sayesinde herkes rahatlıkla araba kiralayarak dilediği yere gidebilir. Demcar Oto Kiralama olarak bizlerden araba kiraladığınız zaman şu avantajları yakalarsınız:

Hareket özgürlüğü

Tatilinizin tadını çıkarırken taksi fiyatları, tarifeler veya otobüs durakları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Sadece keşfetmek ve zamanının tadını çıkarmak sizin için idealdir.

Para tasarrufu

Şehir merkezinden biraz uzakta bulunan bir otelde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Merkezden uzak oteller çok daha uygun fiyatlarda olduğu için araba kiralayarak para da tasarruf edersiniz.

Yaşam kalitesi

Havalimanına vardığınızda, terminaldeki araba kiralama ofislerini bulmak çok kolay. Ayrıca, havalimanının dışında bulunan ve ofislerini havalimanına bağlamak için genellikle ücretsiz bir servis sunan bazı düşük maliyetli şirketler de var. Bu sayede yaşam kaliteniz de yükseliyor.