Maltepe Kiralık Araba

Hem yaz turizmi hem de tarihi yapısıyla herkesi kendisine çeken kentleri turlamak için bir araç kiralamaya ne dersiniz? İstanbul Maltepe rent a car çalışmaları kapsamında Demcar otomobil kiralama olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Merkezi İstanbul olmak üzere 8 kentte şubesi bulunan firmanın araç filosunda en kaliteli araçlar da sizler için bekliyor. Demcar Rent a Car, güler yüzlü ve işini bilen personeli ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

HAKKIMIZDA

Demcar Oto Kiralama olarak, müşterilerimize oto kiralama hizmeti sunuyoruz. Kesintisiz olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar kampanya ve indirimlerimizle adımızdan da söz ettiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Haftanın 7 günü 24 saat sizlere hizmet sunuyoruz. Filo kiralama, oto kiralama, araç kiralama, yat kiralama gibi hizmetlerimizle sizlerin yanında bulunuyoruz. Türkiye’de e araç kiralama konusunda sizlere iyi bir hizmet sunuyoruz. Demcar oto kiralama ofisine gelerek araç kiralamanız çok kısa bir süre zamanınızı alacak. Daha sonra bizden kiraladığınız lüks ve güvenilir aracınızla dilediğiniz kenti rahatlıkla gezebilme imkanını da bulacaksınız.

Profesyonel hizmet almanız için firmamız 7 gün 24 saat çalışmaya devam ediyor. Uzman kadrosu ile araç kiralamayı sizlere sunan firmamız; farklı marka ve modellerde birçok araç ile ihtiyaçlarınızı da anında karşılamaktadır. Müşterilerimizin daha kaliteli ve verimli sonuçlar almasını isteyen firmamız bu nedenle müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. İstanbul Maltepe rent a car seçeneği ile İstanbul’un tüm bölgelerinde rahatlıkla gezmenizi sağlayan firmamız, farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede de her bütçe rahatlıkla araba kiralayacak konuma gelmektedir.

Dilerseniz Maltepe rent a car olarak şoförlü araç kiralamanız da mümkündür. Bunun yanı sıra rent a car firması olarak müşterilerimizi ve araçlarımızı da sigortalama hizmeti sunuyoruz. Fakat bu sigortalama hizmeti sadece belirli koşullarda geçerli olabiliyor.

KAMPANYALAR

Firma olarak sizlere çeşitli kampanya ve indirimler sunuyoruz. Bu kampanya ve indirimlerimize ulaşmak için ofisimizi ziyaret edebilir ya da bizlere telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.