İstanbul Atatürk Havalimanı

İstanbul Atatürk Havalimanı araç kiralama hizmetlerini siz müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Günümüzde rent a car hizmetleri, hem şirketler, hem kurumlar hem de bireyler için önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Araba satın almanın yükünü çekmek istemeyen bireyler, araç kiralama hizmetlerinden yararlanmakta ve bu sayede masraflardan da kaçınabilmektedir.

Bizler de firma olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar müşterilerimize en iyi araba kiralama hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Bu nedenle özellikle İstanbul Atatürk Havalimanı araç kiralama anlamında en yeni ve en güvenilir araba modellerini filomuzda barındırıyoruz. En önemli önceliklerimizden biri, sunduğumuz her bir paketi müşterimizin tam ihtiyacına göre ayarlamaktır.

ARAÇ KİRALAMA LÜKSÜNÜ YAŞAYIN

Firma olarak araç kiralama deneyiminizi artırabilmeniz için her zaman sizlere uygun kampanya ve paketleri de özel olarak hazırlamaktayız. Gün geçtikçe bireyler için daha da önem kazanan araç kiralama hizmeti, bizim de sektörde iyi bir konumda bulunmamızı sağlamaktadır. 2006 yılından bu yana otomotiv sektöründe bulunan DEMİRAY Otomotiv , Haziran 2006 yılından itibaren DEMCAR Rent a car markası ile araç kiralama hizmeti vermektedir. Şirketimiz şu an müşterilerine orta ve ekonomik kategori araçları sunmakta, ve bu araçlara ihtiyacı olan müşterilerle iletişime geçmektedir. Firmamız bunun yanı sıra, havalimanına araç teslimi ve VIP minibüs kiralama, şehir içi transfer hizmetleri sunar.

SORUNSUZ ULAŞIM

Günümüzde havalimanları artış göstermekte ve insanlar da seyahaetlerinde sürekli olarak uçakları kullanmaktadır. Hal böyle olunca şehrin dışına inşa edilen havalimanlarına gidip gelmek zor olmaktadır. İşte bu noktada rent a car ve transfer firmaları ön plana çıkar. Bizler de Demcar olarak sizlere İstanbul Atatürk Havalimanı otomobil kiralama hizmetini uygun fiyatlarla kaliteli bir biçimde sunuyoruz. Eğer sizler de sorunsuz bir biçimde yolculuk etmeyi istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

Demcar Oto Kiralama olarak 7/24 sizlerin hizmetindeyiz. Araç kiralama sektöründe fark yaratarak güm geçtikçe sizlere daha kaliteli hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak, ön rezervasyon işlemleri ve merak ettiğiniz sorular için bizlerle her an irtibat kurabilirsiniz.